Hizmetlerimiz

Sizin İçin Neler Sunuyoruz?

Mühendislik
Mühendislik

Mimari, mekanik, elektrik, altyapı ve statik projeler, restorasyon ve güçlendirme projeleri ve BİM sistemi tasarımları gibi hizmetler, mühendislik hizmetleri bileşenlerini oluşturur.


İNCELE
Mimarlık
Mimarlık

Binanın genel tasarımının yapıldığı mimari projelerde, arsa-bina uyumluluğu ve binanın kendi içerisindeki oran-orantı, kütlesel uyumu baz alınır.


İNCELE
İç Mimarlık
İç Mimarlık

İnsan yaşamının tümü tasarımın konusudur bizce. 
Yaşamın sürdürüldüğü tüm mekânların tasarımı ilgi alanımıza girer.İNCELE
Endüstriyel Tesisler
Endüstriyel Tesisler

Endüstri alanında faaliyet gösteren işletmelere ait üretim tesisleridir. Gıda, tekstil, ilaç, deri, kimya gibi birçok sektörde faaliyet gösteren işletmeler çalışma alanlarına özel tasarlanan tesiste üretim faaliyetlerini yürütür.


İNCELE
Çelik Konstrüksiyon
Çelik Konstrüksiyon

Çelik fabrika binaları, çelik çatı, tonoz çatı, çelik köprü, pilon, tesis içi çelik platform imalat ve montajını projelendirerek istenilen zaman ve kalitede müşterilerine sunmaktadır.


İNCELE
Satış Ofisleri
Satış Ofisleri

Satış ofisleri, konut projelerinin vitrinidir. Projeden konut satın almak isteyen kişiler, görmedikleri, çoğu zaman maketlerden seçtikleri evleri satın alırlar.


İNCELE
Konteyner Evler
Konteyner Evler

Konteyner evler çok sayıda öne çıkan üstünlüğü ve sağladığı avantajlarıyla klasik mimaride inşa edilen ev modellerine göre tercih edilmesi için çok sayıda neden var.


İNCELE
Kaplama İşleri
Kaplama İşleri

Çoğumuzun yalnızca "mantolama" olarak algıladığı polistren dış cephe kaplamaları, fakat bundan çok daha değişik şekillerde oluşturulan, ilaveten kendi içeriğinde mantolama yeteneğine sahip olan hazır "pratik dış cephe kaplama" türleri çoğu zaman unutulmaktadır


İNCELE
Prefabrik Yapılar
Prefabrik Yapılar

İngilizce prefabricate (parçaları önceden hazırlamak) kelimesinden dilimize yerleşmiş prefabrike kavramı; yapıyı oluşturan tüm parçaların önceden fabrika ortamında ön üretiminin yapılarak, montajın yapılacağı yere nakledilerek, daha önceden statik hesaplamaları yapılmış parçaların montajının yapılmasının ardından oluşan yapıların genel adıdır.


İNCELE