Our Services

What We Offer For You?

Engineering
Engineering

Mimari, mekanik, elektrik, altyapı ve statik projeler, restorasyon ve güçlendirme projeleri ve BİM sistemi tasarımları gibi hizmetler, mühendislik hizmetleri bileşenlerini oluşturur.


REVIEW
Architecture
Architecture

Binanın genel tasarımının yapıldığı mimari projelerde, arsa-bina uyumluluğu ve binanın kendi içerisindeki oran-orantı, kütlesel uyumu baz alınır.


REVIEW
Interior Architecture
Interior Architecture

İnsan yaşamının tümü tasarımın konusudur bizce. 
Yaşamın sürdürüldüğü tüm mekânların tasarımı ilgi alanımıza girer.REVIEW
Industrial Tests
Industrial Tests

Endüstri alanında faaliyet gösteren işletmelere ait üretim tesisleridir. Gıda, tekstil, ilaç, deri, kimya gibi birçok sektörde faaliyet gösteren işletmeler çalışma alanlarına özel tasarlanan tesiste üretim faaliyetlerini yürütür.


REVIEW
Steel Construction
Steel Construction

Çelik fabrika binaları, çelik çatı, tonoz çatı, çelik köprü, pilon, tesis içi çelik platform imalat ve montajını projelendirerek istenilen zaman ve kalitede müşterilerine sunmaktadır.


REVIEW
Sales Offices
Sales Offices

Satış ofisleri, konut projelerinin vitrinidir. Projeden konut satın almak isteyen kişiler, görmedikleri, çoğu zaman maketlerden seçtikleri evleri satın alırlar.


REVIEW
Container Houses
Container Houses

Konteyner evler çok sayıda öne çıkan üstünlüğü ve sağladığı avantajlarıyla klasik mimaride inşa edilen ev modellerine göre tercih edilmesi için çok sayıda neden var.


REVIEW
Coating Works
Coating Works

Çoğumuzun yalnızca "mantolama" olarak algıladığı polistren dış cephe kaplamaları, fakat bundan çok daha değişik şekillerde oluşturulan, ilaveten kendi içeriğinde mantolama yeteneğine sahip olan hazır "pratik dış cephe kaplama" türleri çoğu zaman unutulmaktadır


REVIEW
Prefabricated Buildings
Prefabricated Buildings

İngilizce prefabricate (parçaları önceden hazırlamak) kelimesinden dilimize yerleşmiş prefabrike kavramı; yapıyı oluşturan tüm parçaların önceden fabrika ortamında ön üretiminin yapılarak, montajın yapılacağı yere nakledilerek, daha önceden statik hesaplamaları yapılmış parçaların montajının yapılmasının ardından oluşan yapıların genel adıdır.


REVIEW