Hakkımızda

Arşiv Mühendislik Hakkımızda

Arşiv mühendislik misyonu ile ilgili mimari plan proje çizimini ve taahhüdünü yapmak. bunları uygulamaya koymak, fenni mesullük almak proje yöneticiliği ve ilgili resmi kurumlardan her türlü inşaat ve iskan ruhsat işlemleri yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan konularda uzman ve deneyimli kadrosu ile 2016 yılında bugüne yapı alanında çeşitli başarılarılı projelerle sizlere hizmet vermektedir.

vizyonumuz gelişen teknoloji ile deneyimlerimizi harmanlayıp günümüzün güçlü ve güvenilir yapıları arasından isimi söz ettirmektir

Doğal kaynakların bizler için çok kıymetli birer hazine olduğu bilinciyle, projelerimizi sürdürülebilir çevre kavramının altında şekillendiriyoruz. Gerek mimari çözümlerde gerek yer aldığımız sosyal sorumluluk projelerinde sıradanlığın dışına çıkıyor, yaptığımız her işin alanında en iyisi olması için çalışıyoruz. Şehir merkezlerinde veya merkezlere yakın lokasyonlarda geliştirdiğimiz projeler ile sadece kendi projelerimize değil bulunduğumuz çevreye de değer katmayı ilke edindik. Şehirden kaçmak yerine şehri yaşamaya, ayrışmaya değil kimliğini koruyarak kalabalıklara karışmaya, kendi dünyanda değil çevrenle birlikte var olmaya, özünü kaybetmeden yenilenmeye ve gelişmeye, daha iyisi için çalışırken iyi olanı korumaya, en iyisine ulaşmanın taviz vermeden de mümkün olduğuna inanıyoruz.